تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - استخدام بانوان در قوه قضائیه در سال 91
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
    به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec

• استخدام بانوان در قوه قضائیه در سال 91

 
استخدام نیوز/estekhdamnews.com  رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه از جذب بانوان برای تصدی منصب امر قضا به ویژه حضور بانوان در شوراهای حل اختلاف و استقرار سامانه ثبت‌نام اشخاص معاف از آزمون قضاوت در معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه خبر داد.به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا عالی‌پناه در نشست خبری با خبرنگاران كه در معاونت آموزش تحقیقات قوه قضاییه برگزار شد، اظهار كرد: در جلسات قبل در آیین‌نامه جذب آزمون قضاوت كه در 22 فروردین‌ماه سال جاری به تصویب ریبس قوه قضاییه رسیده بود، مواردی را برای جذب طلاب و روحانیون كه به صورت خاص پیش‌بینی شده بود كه از آن به عنوان جذب اختصاصی طلاب بیان شده بود، یاد كردیم.

وی با اشاره به این‌كه « ابهاماتی در این خصوص پیش آمد كه آیا مركز جذب آزمون كه مستقر در معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه است پیگیر جذب طلاب می‌باشد یا طبق روال قبلی مركزی در قم پیگیر این موضوع است» ادامه داد: مركز جذب آزمون قوه قضاییه با استفاده از سخت‌افزارهای موجود در قم، راسا جذب قضات از طلاب و حوزویان را برعهده دارد و این كار از طریق مركز آموزش و تحقیقات قوه قضاییه انجام می‌شود.

عالی‌پناه تصریح كرد: آگهی‌ای در سایت معاونت تحقیقات و آموزش قوه قضاییه در خصوص جذب طلاب كه از طریق سایت معاونت آموزش قوه ‌قضاییه انجام می‌شود، قرار داده‌ایم و در آن آگهی آمده كه جذب قضات اعم از طلاب و غیر طلاب منحصرا از طریق مركز جذب آزمون از تاریخ 22 فروردین‌ماه سال جاری انجام خواهد شد.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در ادامه از استقرار سامانه ثبت‌نام اشخاص معاف از آزمون خبر داد و گفت: از تاریخ 91/4/10 این سامانه در معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه در دسترس است و داوطلبان با رجوع به سایت معاونت می‌توانند ثبت‌نام كرده و تاریخ مصاحبه خود را مشخص كنند.

عالی‌پناه خاطرنشان كرد: بین معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه و مركز مدیریت حوزه‌های علمیه تفاهم‌نامه‌ای امضا و در آن مقرر شده كه مركز تخصصی حقوق و قضای اسلامی، برنامه آموزشی و همچنین نظام پذیرش طلاب را متناسب با نیازهای دستگاه قضا و قوه قضاییه از بین فارغ‌التحصیلان مركز مذكور به عنوان قاضی به اجرا درآورد.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه با بیان این‌كه « امتحان آزمون كتبی از طریق سازمان سنجش برگزار می‌شود» اظهار كرد: مقرر شد از تاریخ 91/7/3 تا 91/7/10 داوطلبان ثبت‌نام كنند و در تاریخ 91/8/25 آزمون در مركز استان‌های كشور به صورت سراسری در تهران، قم، مشهد، تبریز، اصفهان و اهواز برگزار شود.

عالی‌‌پناه با اشاره به امكان جذب بانوان برای تصدی منصب قضا، خاطرنشان كرد: پس از بررسی‌های به عمل آمده در مركز جذب آزمون در مورد امكان استفاده بانوان برای تصدی مناصب قضایی، گردش كار آن به ریبس قوه قضاییه از جانب معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه سپرده شد و ایشان موافقت كردند كه امسال در آزمون كتبی قضاوت از بانوان ثبت‌نام به عمل آید و بانوان هم بتوانند بعد از پذیرفته شدن در آزمون كتبی در روند گزینش و جذب برای مناصب قضایی قرار گیرند و در حال حاضر درصد قطعی برای پذیرفته شدگان بانوان در مناصب قضایی در نظر گرفته نشده است.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در رابطه با قضات ویژه شوراهای حل اختلاف نیز یادآور شد: مقرر شده بود این قضات از بین مردان انتخاب شوند كه با دستور رییس قوه قضاییه و ابراز تمایل ایشان مبنی بر حضور بانوان، امروز مقرر شد از بانوان هم برای قضات شورای حل اختلاف ثبت‌نام به عمل آید.

عالی‌پناه ادامه داد: از سوم تا 10 مهرماه سال جاری جذب عمومی بانوان برای منصب قضا را داریم كه می‌توانند به سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه مراجعه كرده و در تاریخ 25 آبان‌ماه سال جاری در آزمون شركت كنند از 3 تا 10 تیرماه جذب اختصاصی برای بانوان را داریم، ولی هنوز برای این امر به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم.

عالی‌پناه تاكید كرد: اگر اشكال شرعی برای حضور بانوان در مناصب قضایی وجود داشته باشد مخصوص پست‌هایی است كه بانوان در آن پست‌ها می‌خواهند حكم صادر كنند. اساسا قضا در جمهوری اسلامی اذنی است، یعنی قاضی متكی به اذن صادره از ولی فقیه به كار خود می‌پردازد؛ بنابراین بحث زن و مرد تفاوتی ندارد و ولی فقیه بر اساس مصالح، این اذن را به مردان و زنان اعطاء كرده است.

وی با بیان این‌كه «احتمالا اواخر تابستان آزمون شوراهای حل اختلاف برگزار شود» خاطرنشان كرد: 500 قاضی ویژه شورای حل اختلاف دعوت خواهند شد كه این تعداد ثابت است و شرایط شركت در این آزمون همان شرایط قبلی است.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌كه "آیا برای حداقل سن پذیرش قضات به جمع‌بندی رسیده‌اید؟" گفت: در زمینه حداقل و حداكثری سن قضات بحث‌های مختلفی وجود دارد و هنوز به تصمیم‌گیری قاطعی نرسیده‌‌ایم.

عالی‌پناه در پاسخ به سوال دیگری در رابطه با تعداد پذیرش قضات سال جاری، اظهار كرد: ما در چارچوب قانون برنامه پنج‌ساله توسعه، می‌توانیم 800 قاضی جذب كنیم و در حدودی كه این 800 قاضی اجازه بدهد ما سیستم جذب فعال خواهیم داشت.

وی ادامه داد: پذیرفته‌شدگانی كه به معاونت آموزش دعوت می‌شوند در حدود سه پروسه دیگر را باید بگذرانند و بعد از این‌كه در مرحله آزمون كتبی پذیرفته شدند، وارد مرحله گزینش و سپس وارد مرحله كارآموزی می‌‌شوند و تعدادی از این افراد ابلاغ قضایی می‌گیرند، بنابراین اینطور نیست كه ورودی با خروجی پذیرفته‌شدگان یكی باشد و ما متناسب با نیازها در موعد مقرر حد نصاب را مشخص و تعدادی را در یكی دو نوبت دعوت به مصاحبه خواهیم كرد.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در رابطه با جذب قضات ویژه مناطق محروم تاكید كرد: از افرادی كه رتبه آنها 1733 تا 2500 باشد، برای مناطق محروم دعوت خواهیم كرد و در پروسه دعوت و مصاحبه قرار می‌گیرند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌كه آیا قضات ویژه مناطق محروم باید حتما سه سال ساكن منطقه مورد نظر باشند یا خیر؟ خاطرنشان كرد: چنین شرطی را نگذاشتیم. جذب قضات ویژه مناطق محروم روند شفاف و روشنی بود كه برای این مورد، پذیرفته‌‌شدگان را دعوت كردیم و همان‌طور كه گفتم افرادی كه رتبه آن‌ها بین 1733 تا 2500 باشد می‌توانند اولویت جذب منطقه خود را مشخص كنند و هیچ شرط سكونت اولیه‌ای برای ما مدنظر نیست. در خصوص رتبه 2500 تا 3500 هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است. سكونت یكی از موارد بعدی از الزامات است كه قاضی بعد از جذب در منطقه محروم 10 سال باید در آن منطقه سكونت كند.

عالی‌پناه در ادامه صحبت‌های خود گفت: قانون اجازه داده كه قاضی از بین دارندگان لیسانس حقوق یا فقه یا مبانی حقوق اسلامی و همچنین از بین طلاب سطح دو انتخاب شود و این موضوع به عنوان سقف مقرر قانونی تصدی سمت قضا است.

وی با اشاره به این‌كه «ما سیستم جذب عمومی و اختصاصی قضات را نیز داریم» خاطرنشان كرد: در جذب اختصاصی قضات تكیه بر كسانی است كه مدارك تحصیلات تكمیلی را دارند، مشروط بر این‌كه لیسانس فقه یا حقوق اسلامی را داشته باشند، سیاست جذب اختصاصی معطوف به كارشناسی ارشد و دكترا است ولی در جذب عمومی داشتن لیسانس كفایت می‌كند.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در رابطه با بحث نخبگی نیز یادآور شد: باید مشخص كنیم كه ما چه سطحی از نخبگی را برای منصب قضا نیاز داریم، مراد ما از نخبه‌ در آیین‌نامه، احراز صلاحیت علمی بوده نه احراز سایر صلاحیت‌ها.

عالی‌پناه در رابطه با مواد آزمون كتبی قضاوت كه در 25 آبان‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد، تاكید كرد: مواد آزمون عبارتند از حقوق مدنی، حقوق تجارت، آیین دادرسی مدنی، آیین دادرسی كیفری، حقوق جزای عمومی و اختصاصی، حقوق اساسی و فقه و اصول.

وی ادامه داد: این مواد برای طلاب و غیر طلاب، مردان و زنان یكی است، فقط منابع فقه و اصول برای طلاب با دانشگاهیان فرق دارد. فقه اصول طلاب از یك منابع و فقه اصول غیر طلاب از غیر منابع است. همچنین ضرایب درسی طلاب با دروس غیرطلاب متفاوت است.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در رابطه با ثبت‌نام داوطلبان دارای شرط معدل و بدون آزمون نیز گفت: از 10 تیرماه این افراد می‌توانند ثبت‌نام كنند و محدودیت زمانی برای آن وجود ندارد.

عالی‌پناه در ادامه صحبت‌هایش در رابطه با شیوه‌نامه و آیین‌نامه آزمون قضاوت نیز گفت: شیوه‌نامه و آیین‌نامه در دست تدوین است، احتمالا با استقرار سامانه جذب معاف از آزمون لحاظ خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌كه مراحل طولانی شدن پذیرفته‌شدگان برای منصب قضا به كجا رسید گفت: گلوگاه‌های طولانی شدن روند جذب قضات نیز شناسایی شده است كه سه گلوگاه بود، مرحله جذب آزمون، گزینش و آموزش.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه تصریح كرد: در مرحله جذب آزمون مشكلات آن پیدا و راهش باز شده است، مشكل مهمی كه وجود داشت این بود كه كار به صورت سنتی و دستی در این مرحله انجام می‌شد كه پس از بررسی‌های به عمل آمده درصدد هستیم كه سامانه كامپیوتری را در این قسمت ایجاد كنیم و این موضوع را جدی گرفتیم و درصددیم هرگونه جذب را از این طریق انجام دهیم.

عالی‌پناه ادامه داد: برای برگزاری آزمون عمومی نیز با همكاری‌ای كه با سازمان سنجش داشتیم مشكلات را حل كردیم و در قسمت گزینش هم خود رییس قوه قضاییه پیگیر حل اشكالاتی كه احتمالا سبب طولانی شدن روند گزینش بود، شدند. در قسمت آموزش نیز كه به معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه برمی‌گردد، در حال بازنگری هستیم و درصددیم زمان دوره‌های كارآموزی را نیز تعدیل كنیم.

رییس مركز جذب آزمون قوه قضاییه در پایان صحبت‌های خود با تبریك هفته قوه قضاییه، یاد و خاطره شهدای هفتم تیر را گرامی داشت.
         با امکانات منحصر بفرد استخدام نیوزسریع تر از آنچه تصور می کنید استخدام شوید! کلیک کنید 
 

برچسب ها: آگهی های استخدام روز یکشنبه 4تیر 91، استخدام روز یکشنبه 4 تیر 91، استخدام یکشنبه 4 تیر 91، آگهی استخدام روز یکشنبه 4 تیر91، آگهی های استخدام روز یکشنبه 4 /4 /91، آگهی استخدام روز یکشنبه 4 /4/91، استخدام روز یکشنبه4 /4 /91، استخدام یکشنبه4 /4 /91، استخدام 4 /4 /91، استخدامی 4 /4 /91، استخدامی روز یکشنبه 4 تیر 91، استخدام تیر 91، فرم استخدامی 4 /4 /91، استخدام یکشنبه4 تیر 91،  
در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژهنظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•   رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•   لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•   دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​