تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - جزئیات استخدام 18 هزارنفر در وزارت جهاد کشاورزی
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
    به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec

• جزئیات استخدام 18 هزارنفر در وزارت جهاد کشاورزی

 
استخدام نیوز/estekhdamnews.com  رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهادکشاورزی از امضای تفاهم‌نامه‌ای با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور خبر داد که براساس آن، مقرر شد با تعدیل 50 هزار نفر در 3 سال متوالی از وزارت جهاد کشاورزی، 18 هزارنفر جذب شوند.به گزارش استخدام نیوز ابوالقاسم ورداسبی در گفتگو با مهر در خصوص مراحل مختلف تصویب " قانون استخدام ناظرین کشاورزی" گفت: این قانون سال 1389 به تصویب رسید اما بنا به دلایلی اسفند سال 1390 از سوی رئیس مجلس در روزنامه رسمی درج و ابلاغ شد.

وی در خصوص دلیل عدم ابلاغ این قانون توسط دولت عنوان کرد: دولت می گوید چرا مجلس این قانون را به "بند جیم ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری" متصل کرده  و به طورجداگانه با ردیف بودجه غیر از ردیف بودجه این ماده قانون مذکوررا به تصویب نرسانده است.

به گزارش مهر، در بند جیم ماده 24 مدیریت خدمات کشوری آمده است: حداکثر معادل یک سوم کارمندان که به روشهای بازنشستگی، بازخریدی، استعفاء و سایر موارد از خدمت دستگاه‌های اجرائی خارج می‌شوند استخدام نمایند.

براساس تبصره 1 همین بند، وظایف حاکمیتی موضوع ماده(8) این قانون از شمول این ماده مستثنی هستند. تبصره 2- آئین‌نامه اجرائی این ماده شامل وظیفه قابل واگذاری در چهارچوب این قانونف حمایتهای دولت برای توسعه بخش غیر دولتی و نحوه خرید خدمات از بخش خصوصی و تعاونی و تعیین تکلیف کارمندان واحدهای واگذار شده و سایر موارد بنا به پیشنهاد سازمان به تصویب هیئت وزیران می‌رسد. همچنین تبصره 3 این بند تاکید دارد که دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور موظفند اجراب این فصل را در دستگاه‌های اجرایی کنترل کرده و با مدیران متخلف برخورد قانونی کنند.

ورداسبی ادامه داد: براساس بند جیم ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری، دولت می تواند به ازای هر خروج در وظایف حاکمیتی یک نفر و در وظایف تصدیگری 3 نفر را جذب کند.

وی با بیان اینکه از زمانی که قانون به ما ابلاغ شد، کار تدوین دستورالعمل اجرایی آن را آغاز کردیم، اظهار داشت: وقتی به قانون مراجعه کردیم، متوجه شدیم که این قانون ابهامات فراوانی دارد.

رئیس مرکزنوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی در خصوص برخی از این ابهامات گفت: به عنوان مثال، در این قانون فعالیت دو سال زراعی را تعریف کرده بود اما ذکر نکرده بود سال زراعی به چه میزان محاسبه می شود یا اینکه بیمه افرادی که تاکنون فعالیت می کرده اند، چطور محاسبه خواهد شد و کسانی که بیشتر کار کرده اند چه اولویتهایی دارند.

وی اضافه کرد: براین اساس، یک نامه به معاونت حقوقی رئیس جمهور نوشتیم و درهمان زمان هم آنها در پاسخ نامه ما اعلام کردند که مجلس درحال اصلاح همین قانون است، یعنی نمایندگان هم قبل از اینکه این قانون اجرایی شود، متوجه شدند که قانون‌شان ابهامات فراوانی دارد و اقدام به اصلاح آن کردند.

ورداسبی با اشاره به اینکه بعد از آن به عنوان نماینده دولت در کمیسیونهای کشاورزی و اجتماعی مجلس حاضر شدیم و بالاخره بعد از رفت و برگشتهای زیاد اصلاحیه این قانون اواخر سال گذشته توسط رئیس مجلس ابلاغ شد، گفت: پس از آن برای جذب نیروی انسانی در وزارتخانه یک تفاهم نامه ای با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوربه امضا رساندیم مبنی براینکه به ازای اصلاح ساختار و چابک سازی وزارتخانه مجوز استخدام اخذ کنیم.

وی با بیان اینکه قرار شد با تعدیل 50 هزارنفر طی 3 سال متوالی از وزارت جهاکشاورزی، 18 هزارنفر را جذب کنیم، گفت: وقتی این قانون تصویب شد، استخدام 10 هزار ناظر بخش کشاورزی را هم در داخل این 18 هزارنفر در نظر گرفتیم که سابقه اجرایی و تخصص لازم را دارند.

به گفته ورداسبی، به طور طبیعی هرساله 6 هزار نفر از این وزارتخانه بازنشسته می شوند که براین اساس، در سالهای 89 و 90 مجموعا 11 هزار نفر تعدیل نیرو به صورت طبیعی از وزارت جهادکشاورزی صورت گرفته است.

رئیس مرکزنوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: دستورالعمل مربوطه را تدوین کرده ایم، همچنین به دنبال این هستیم که در سایت مرکز نوسازی و تحول نیروی انسانی مثل دانشگاه جامع علمی کاربردی پایگاهی را تعریف کنیم تا افراد واجد شرایط بتوانند ثبت نام کنند تا مدارکشان بررسی شود و سپس آزمون استخدامی را برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: افراد واجدشرایط براساس قانون ثبت نام اولیه را انجام می دهند و در آزمون استخدامی شرکت می کنند، البته کسانی که 30 ماه سابقه فعالیت داشته باشند از شرکت در آزمون استخدامی معاف هستند اما به جای آزمون از آنها مصاحبه علمی به عمل خواهد آمد.

ورداسبی افزود: البته این مسئله که در آن زمان هم دوسوم نمایندگان مجلس به آن رای دادند، خلاف صراحت قانون برنامه است، چون تمام استخدامها باید آزمون داشته باشد.

وی اضافه کرد: براساس این قانون، تنها کسانی که عضو سازمان نظام مهندسی هستند و قرارداد مستقیم با مدیریت جهادکشاورزی استانها برای نظارت برمحصولات راهبردی و اساسی مثل گندم داشته اند می توانند به عنوان مهندس ناظردر این آزمون شرکت کنند و به عنوان مثال، ناظرین کلاسهای ترویج یا سربازان سازندگی مشمول این قانون نمی شوند.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: همه سعی و تلاش خود را می کنیم که در هفته جاری مجوز جذب مهندسین ناظر را از دولت اخذ کنیم تا پس از آن فراخوان عمومی کرده و در روزنامه رسمی آگهی استخدام را به چاپ برسانیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون درصدد اخذ مجوز برای استخدام 6271 نفر در سال جاری هستیم، گفت: درصورت اخذ مجوز استخدام برای جذب 10 هزار نفر از مهندسین ناظر، سالی 3300 نفر را در 3 سال می توانیم جذب کنیم و مابقی استخدامی‌ها (8هزارنفردیگر) مربوط به سایررشته های تحصیلی مثل حقوق که مورد نیاز وزارتخانه است اما عضو سازمان نظام مهندسی نیستند، می باشد.

ورداسبی با بیان اینکه برای سال 90 قصد داریم 3300 نفر مهند س ناظر و 2971 نفراز سایر رشته های تحصیلی مورد نیاز وزارتخانه را جذب کنیم، گفت: برنامه ریزی ما براین است که به ازای خروج هر نفر 3 نفر جذب کنیم و به عبارتی درصورت اخذ مجوز درصدد جذب هرساله 6 هزار نفر هستیم.

به گفته وی متقاضیان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر به بخش توسعه مدیریت و منابع انسانی سایت وزارت جهاد کشاورزی به نشانی www.agri-jahad.ir مراجعه کنند.

     با امکانات منحصر بفرد استخدام نیوزسریع تر از آنچه تصور می کنید استخدام شوید! کلیک کنید 
 

برچسب ها: آگهی های استخدام روز سه شنبه 12 اردیبهشت 91، استخدام روز سه شنبه 12 اردیبهشت 91، استخدام ی سه شنبه 12 اردیبهشت 91، آگهی استخدام روز ی سه شنبه 12 اردیبهشت 91، آگهی های استخدام روز سه شنبه 12 /2/1391، آگهی استخدام روز سه شنبه 12 /2/1391، استخدام روز سه شنبه 12 /2/1391، استخدام سه شنبه 12 /2/1391، استخدام 12 /2/1391، استخدامی 12 /2/1391، استخدامی روز سه شنبه 12 اردیبهشت 91، استخدام اردیبهشت 91، فرم استخدامی 12 /2/1391، آگهی های استخدام سه شنبه 12 اردیبهشت 91، استخدام در رشته کتابداری، استخدام در رشته دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی، استخدام در رشته تربیت دبیر زبان انگلیسی، استخدام در رشته زبان و ادبیات انگلیسی، استخدام در رشته مترجمی زبان انگلیسی، استخدام در رشته آموزش زبان انگلیسی، استخدام در رشته کارشناسی مترجمی خبر انگلیسی، استخدام در رشته زبان آلمانی، استخدام در رشته مترجمی زبان آلمانی، استخدام در رشته زبان فرانسه(گرایش ادبی)، استخدام در رشته زبان فرانسه(گرایش مترجمی)، استخدام در رشته زبان روسی،  
در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژهنظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•   رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•   لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•   دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​