• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدید


درباره موسسه:

تعاونی اعتبار ثامن الائمه (علیه السلام)  به عنوان یکی از نهاد های پولی و بانکی کشور در تیر ماه سال1376  به همت جمعی از علاقه مندان به توسعه اقتصاد غیر دولتی با هدف خدمت رسانی به آحاد مردم و ارائه خدمات مالی واعتباری فعالیت خود را با توجه به موافقتنامه تشکیل شماره 12050/35 کد 3463وزارت تعاون و با اتکا به بیانات مقام عظمای ولایت آغاز نمود.(افتتاح رسمی تعاونی اعتبار ثامن الائمه(علیه السلام) در هجدهم دی ماه 1376می باشد).

گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص خدمت رسانی در سال 1376

«آنچه براى بنده و شما آقایان كه این توفیق را پیدا كرده‏ایم تا بتوانیم به مردم خدمت كنیم، همیشه باید مطرح باشد، همین موضوع خدمت است... در جمهورى اسلامى، وزیر و مسؤول و رئیس جمهور و مدیر - در هر سطحى كه هست - نیّت اصلیش این است كه به مردم خدمت كند ... اصلْ این است.

یكى از آرزوهایم این است: نگاه به مناطق محروم و طبقات مستضعف كشور و آن مناطقى كه مورد بى‏مهرى دستگاههاى طاغوتى در گذشته قرار گرفته‏ اند. این از جمله كارهاى بسیار لازم و واجب است كه ان‏شاءاللَّه آقایان در هر جا كه هستند - چه در كارهاى اقتصادى، چه فنّى، چه علمى و چه فرهنگى - دنبال كنند».

از این رو اولین شعبه تعاونی اعتبار ثامن الائمه (علیه السلام) در تیر ماه 1376 در مشهد مقدس در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه علیه السلام  افتتاح و با بهرمندی از برکات نام مبارک آن حضرت  با انگیزه ارائه فعالیتهای اقتصادی ، منطبق با موازین شرعی در حوزه مالی و اعتباری سعی در عرضه خدمات بانکداری بدون ربا با شعار محوری « توسعه فرهنگ مشارکت و سرمایه گذاری» با جذب وچوه اندک مردم در مسیر گره گشایی مشکلات فردی و اجتماعی ، گامهای موثری برداشته و خدمات چشمگیری ارائه نمود که در این راستا فعالیت خود را استمرار بخشید و از تجارب ارزنده کارشناسان خبره بانکی و جوانان با انگیزه در پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مطلوب به عموم هموطنان، استفاده نموده است .

 پس از مدت کوتاهی و بدنبال فعالیتهای اولیه تعاونی ومواجه شدن با استقبال گسترده عموم هموطنان به دلیل اعتمادی که به مجموعه یافته بودند ، فعالیت خود را گسترش داد و در مدت کوتاهی در شهره های مختلف کشور شعب خود را راه اندازی کرده که در حال حاضر با 600 شعبه شعبه در سراسر کشور و بهرگیری بیش از چهار هزار نیروی کار آمد ، متخصص و متعهد ، نقش اساسی در ایجاد رصتهای کاری ، اشتغال زایی و حرکت چرخهای تولیدی ، تامین نیازهای اجتماعی، بخشهای صنعت ،خدمات ، کشاورزی ،بازرگانی و .... ایفا می کند.

با افتتاح انواع حسابهای پس انداز قرض الحسنه ،حواله ای ،سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت وبلند مدت با برخورداری از شرایط تعیین شده مطابق نیاز اقشار مختلف در قالب عقود اسلامی خدمتگذار هموطنان عزیز باشیم

اهداف تعاونی اعتبار ثامن الائمه(علیه السلام)

اهداف تعاونی اعتبار ثامن الائمه(علیه السلام) نشات گرفته از اصول اعتقادی و باورهای دینی ما نشات گرفته است و معتقدیم همکاری و همدلی مردم همواره پایه و اساس توسعه اقتصادی است. این مهم در قانون اساسی جمهوری اسلامی ، بر پایه 3 اصل اقتصادی: دولتی ، تعاونی و خصوصی تاکید شده است.

اهداف ما عبارتند از :

 ترویج فرهنگ بانکداری اسلامی در کشور و ارائه خدمات و تسهیلات مالی واعتباری در چارچوب عقود اسلامی .
 توجه و رعایت مبانی فقهی و ارزشهای اسلامی در کلیه فعالیتهای پولی و مالی.
 ترویج و توسعه فرهنگ قرض الحسنه غنی و قرآنی قرض الحسنه.

 جذب وجوه نقد و منابع آزاد در جامعه در قالب سپرده گذاری در انواع حسابهای  پس انداز و سپرده های مدت دار و هدایت  سرمایه های سرگردان در مسیر استفاده در برنامه ریزیهای عمومی و در راستای برنامه های توسعه اقتصادی کشور .

از آنجا که تعاونی اعتبار ثامن الائمه علیه السلام ثمره اعتماد مشتریان محترم است ، با جذب اندوخته های و پس انداز های کوچک و بزرگ مردمی، تجهیز منابع نموده ، لذا از این محل به نیازمندان و کار آفرینان اعطای تسهیلات می نماید.

  استفاده از فن آوری اطلاعات و ابزارهای نوین بانکی ازجمله بانکداری الکترونیک به منظور ارائه خدمات روز آمد به مشتریان. 
  افزایش کارائی و اثر بخشی در کلیه سطوح زمانی به منظور حضور فعال تعاونی در بازار پولی ومالی کشور .
  حمایت مالی از بخشهای صنعت ،خدمات ،کشاورزی ، بازرگانی و مسکنوضعیت استخدام نیرو در  تعاونی اعتبار ثامن الائمه در سال 1392


در سال جدید هنوز اطلاعیه استخدام و جذب نیروی انسانی توسط این بانک  منتشر نشده است.

برای دیدن آگهی های استخدام  دیگر بانک ها اینجا کلیک کنید


برای اطلاع از جدیدترین آگهی های استخدام سال 1392 به روش های زیر عمل کنید:

1- نصب تولبار استخدام نیوز

2-عضویت ویژه در سایت استخدام نیوز | راهنمای عضویت|