• استخدام نیوز

کاربر عزیز،
به وبسایت استخدام نیوز خوش آمدیددرباره سازمان:

تخریب محیط زیست و بهره‌برداری بیش از حد منابع در كشور ما نیز همانند بسیاری از كشورهای جهان در طی قرن گذشته، چشمگیر بوده و تسریع در این روند در سال 1335 منجر به تشكیل دستگاهی مستقل به نام كانون شكار ایران، با هدف حفظ نسل شكار و نظارت بر اجرای مقررات مربوط به آن شد. در سال 1346 در پی تصویب قانون شكار و صید، سازمان شكاربانی و نظارت بر صید جایگزین كانون فوق شد.

بر اساس قانون اخیر، سازمان شكاربانی و نظارت بر صید، مركب از وزیران كشاورزی، دارایی، ‌جنگ و شش نفر از اشخاص با صلاحیت بود. بر اساس ماده 6 قانون فوق، وظایف سازمان شكاربانی و نظارت بر صید از محدوده نظارت و اجرای مقررات ناظر بر شكار فراتر رفته و امور تحقیقاتی و مطالعاتی مربوط به حیات‌وحش كشور، تكثیر و پرورش حیوانات وحشی و حفاظت از زیستگاه آنها و تعیین مناطقی به عنوان پارك وحش و موزه‌های جانورشناسی را نیز در بر گرفت.

 در سال 1350 نام سازمان شكاربانی و نظارت بر صید به “سازمان حفاظت محیط زیستف و نام شورای‌عالی شكاربانی و نظارت بر صید به “شورای‌عالی حفاظت محیط زیست" تبدیل شد و امور زیست‌محیطی از جمله پیشگیری از اقدامهای زیانبار برای تعادل و تناسب محیط زیست نیز به اختیارات قبلی آن افزوده شد. در سال 1353 پس از برپایی كنفرانس جهانی محیط زیست در استكهلم و با تصویب قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست در 21 ماده، این سازمان از اختیارات قانونی تازه‌ای برخوردار شد و از نظر تشكیلاتی نیز تا اندازه‌ای از ابعاد و كیفیت سازگار با ضرورتهای برنامه‌های رشد و توسعه برخوردار شد.وضعیت استخدام نیرو در سازمان حفاظت محیط زیست  در سال 1393

در سال جدید هنوز اطلاعیه استخدام و جذب نیروی انسانی توسط این سازمان منتشر نشده است.برای اطلاع از جدیدترین آگهی های استخدام سال 1393 به روش های زیر عمل کنید:

1- نصب تولبار استخدام نیوز

2-عضویت ویژه در سایت استخدام نیوز | راهنمای عضویت|