شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

استخدام نیوز - استخدام بانک سرمایه در سال 1392
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  |  ثبت رزومه  | 
  به روز شده در:
rss 123
آگهی های استخدام امروز پرداد سوال
  تبلیغات در استخدام نیوز
 arow فروشگاه كارت شارژ
 arow آگهی های استخدام جدید
 arow استخدام بانك ها
 arow استخدام ادارات دولتی
 arow استخدام نیروی انتظامی و ارتش
 arow استخدام شركت های معتبر
 arow استخدام استان های كشور
 arow استخدام مشاغل گوناگون
 arow آگهی های استخدام روزنامه ها
 arow استخدام در كشورهای خارجی
 arow آزمون های استخدامی
 arow اخبار کار و استخدام
 arow اخبار روز ایران و جهان
 arow اخبار رئیس جمهور جدید
 arow اخبار ورزشی
 arow اخبار حوادث
 arow اخبار اقتصادی
 arow قیمت روز طلا و ارز
 arow قیمت روز خودرو
 arow قیمت روز مسكن
 arow قیمت روز لپ تاپ
 arow قیمت روز موبایل
 arow قیمت روز زعفران
 arow وام مشاغل خانگی و ...
 arow کار و درآمد در خانه
 arow کارآفرینان میلیاردر جهان
 arow فنون استخدام و کاریابی
 arow خواندنی های اینترنت
 arow سینما و تلویزیون
 arow فیلم و كلیپ
 arow گالری عكس
 arow به من بگویید چه کنم؟
 arow كنكور و دانشگاه
 arow اخبار سربازی
 arow گردشگری و سفر
 arow بازی اندورید جدید
 arow دانلود
 arow هر روز یک آیه
 arow مذهبی
 arow پزشكی سلامت
 arow جدول لیگ برتر و لیگ دسته یک

دانلود
دانلود سریال ستایش 2 ستایش قسمت 22اضافه شد

دانلود سریال آوای باران سریال آوای باران قسمت40 ( آخرین قسمت)

دانلود 32 گالری عکس جشنواره فجر بازیگران و همسرانشان


استخدامی ها

اریس كار

ساعت ایزابلا Bistec


درباره بانک:

 • بانك سرمایه به استناد ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانكهای غیردولتی مصوب 1379، ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قانون پولی و بانكی كشور مصوب تیرماه سال 1351، قانون عملیات بانكداری بدون ربا و با رعایت قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب اسفندماه 1347 و همچنین با رعایت سایر قوانین جاری و مقررات اساسنامه و با هدف تسهیل و فراهم ساختن امكان مشاركت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیتهای سازنده و مثمر ثمر و درجه اقتصادی و به ویژه در زمینه پولی و بانكی در تاریخ 4/10/1384 تحت شماره 262377 در اداره ثبت شركتها و موسسات غیرتجاری تحت عنوان شركت بانك سرمایه (سهامی عام) ثبت و به عنوان ششمین بانك خصوصی ایران و اولین بانك خصوصی با بیشترین سرمایه اولیه در كشور به مبلغ 3535 میلیارد ریال براساس مجوز شماره 4613/ه مورخ 18/10/1384 صادره از سوی بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران عملاً فعالیت خود را در عرصه بانكداری كشور آغاز نموده است.
 • اهداف تاسیس بانك :
  بانك سرمایه با بهره مندی از تجارب و تخصص و دانش علمی و عملی ارزشمند صاحب نظران اقتصادی دست-اندركاران پولی و بانكی كشور، با اهداف ذیل شروع به فعالیت نموده است.
  • جذب و بكارگیری سرمایه های سرگردان و تخصیص بهینه آن در جهت تامین نیازهای مالی بخش های مختلف اقتصادی در چارچوب قانون عملیات بانكی بدون ربا و به فضل خداوند سبحان ارتقاء بانكداری اسلامی به جایگاه رفیعی كه شایسته آن است.
  • ارائه خدمات نوین بانكداری
  • مدیریت بهینه منابع مالی سهامداران و سپرده گذاران و ارتقای توان مالی آنها
  • توسعه و گسترش بانكداری الكترونیك
  • ایجاد بستر مناسب سرمایه گذاری و كسب بازدهی مناسب با هدف فعالیت و مشاركت در رشد و توسعه شكوفایی اقتصاد كشور
 • ماموریت بانك سرمایه :
  • ما تلاش خواهیم كرد تا بالاترین ارزش افزوده برای ذینفعان از طریق توسعه بازارهای داخلی و خارجی و با استفاده از تكنولوژی‌های پیشرفته و مدرن بانكی تحقق یافته و با ارائه برترین خدمات پولی و بانكی به مشتریان خود شعار بانك خوب سرمایه است را تحقق بخشیم. اعتماد ما به كاركنان خود به عنوان ارزشمندترین دارایی بانك ما را در ایجاد رضایت مشتریان و سرآمدی میان بانكهای كشور یاری نموده و بهبود مستمر برای فعالیتهای خود را سرلوحه امور قرار می‌دهیم.
 • موضوع فعالیت بانك :
  عناوین دامنه موضوع فعالیت بانك را می توان در سه بخش مجزا از یكدیگر به شرح ذیل بیان نمود:
  • در بخش تجهیز منابع
   افتتاح انواع حسابهای قرض الحسنه جاری، پس انداز و سایر حسابهای مشابه، قبول انواع سپرده های سرمایه-گذاری كوتاه مدت و بلندمدت، قبول مدیریت وجوه، صدور گواهی ویژه عام یا انجام هرگونه سرمایه گذاری مستقیم یا غیرمستقیم با رعایت ضوابط و مقررات ( مشاركت حقوقی)
  • در بخش تخصیص منابع و انجام معاملات مربوط به آنها
   اعطای انواع تسهیلات ریالی، ارزی، تضمینی با رعایت ضوابط و مقررات دستورالعمل های صادره تامین مالی طرحهای خاص با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه
  • در بخش خدمات بانكی
   صدور اعتبار نامه و انواع چك اعم از مسافرتی و غیره و انجام معاملات مربوط به آنها، صدور، تائید و قبول هرگونه تعهدنامه و یا ضمانت نامه بانكی با رعایت ضوابط و مقررات و دستورالعملهای صادره، انتشار، خرید و فروش اوراق مشاركت به حساب بانك مربوط به آن خرید و فروش سهام به حساب خود و یا مشتریان و سایر خدمات بانكی دیگر، تاسیس و گسترش هرنوع شركت جهت توسعه و فعالیت مالی و ارائه خدمات به اشخاص یا به نمایندگی و وكالت از طرف اشخاص ، مبادرت به انجام انواع معاملات ارزی، گشایش انواع اعتبارات اسنادی اعم از دیداری، مدت دار (یوزانس، فانیانس، ریفانیانس)، انجام معاملات ارزی، مالی و تجاری و یا وصولی، معامله اسناد تجاری، صدور ضمانت نامه های ارزی و قبول آنها، سرمایه گذاری و مشاركت در طرحهای فعالیت های اقتصادی، نقل و انتقالات وجوه در داخل كشور، توسعه و گسترش فعالیتهای بانك در عرصه بانكداری بین المللی از قبیل مشاركت با بانكهای خارجی، ایجاد تاسیس بانك مستقل در خارج از كشور و دایر نمودن شبكه مستقل در خارج از كشور، اجاره دادن صندوق امانات، نگهداری سهام و اوراق بهادار و سایر اموال و اشیاء قیمتی مجاز قانون، برقراری، ایجاد و ضوابط رابطه كارگزاری با بانكها و در معاملات مالی و اعتباری در داخل و خارج از كشور، قبول پذیره نویسی در انجام كلیه عملیات در معاملات مالی و اعتباری در داخل و خارج از كشور، قبول پذیره نویسی در انجام كلیه عملیات
 • چشم انداز آینده بانك سرمایه :
  • "بانكی متعهد در ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و سهامداران در بستر بانكداری اسلامی با تلاش برای ارائه گسترده‌ترین خدمات نوین بانكی برای مشتریان داخلی و بین‌المللی"
 • ارزشهای سازمانی بانك سرمایه :
  • بسط و توسعه بانكداری اسلامی و اجرای صحیح قانون عملیات بانكی بدون ربا
  • انطباق روشها و شیوه های ارائه خدمات با اصول مشتری مداری
  • افزایش بهره وری در صنعت بانكداری كشور
  • توسعه بانكداری الكترونیك
  • سرمایه انسانی كه نقش و عملكرد آن در ارتقاء جایگاه بانك در نظام بانكی كشور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
  • حفظ سرمایه اجتماعی
 • بنیانگذار و یا بنیانگذاران بانك سرمایه :
  صاحب نظران و متخصصان اقتصادی و فعال در عرصه پولی و بانكی كشور، جامعه فرهیخته و تلاشگر فرهنگیان عزیز كشور، جامعه دانشگاهیان، انواع شركتهای سرمایه گذاری، تولیدی، صنعتی، خدماتی، صندوقهای بازنشستگی، شركتهای بیمه. كاركنان بانكها و موسسات مالی و اعتباری و سایر اقشار جامعه، متخصصین در امور بانكی و مالی و بازار پول و سرمایه. و جامعه پزشكان كشور
 • سرمایه اولیه بانك سرمایه :
  مبلغ 3535 میلیارد ریال منقسم به سه میلیارد و پانصد و سی و پنج میلیون سهم یكهزار ریال با نام می باشد و تمامی آن نقدا توزیع گردیده است. و تعداد سهامداران بانك حدود 305 هزار نفر می باشد.
 • شایان ذكر است كه در مجمع عمومی فوق العاده سهامداران بانك سرمایه در تاریخ 23/10/1389، بنا به پیشنهاد هیات مدیره بانك و رای اكثریت قاطع سهامداران موافقت شد تا سرمایه بانك از مبلغ 3535 میلیارد ریال به مبلغ 7070 میلیارد ریال افزایش یابد.

  این امر از طریق آورده نقدی و با رعایت مواد 163 و 166 قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت - مصوب اسفند ماه 1347  و ماده 5 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست های كلی اصل چهل و چهارم  قانون اساسی انجام خواهد گرفت.

 • زمان شروع كار اولین شعبه بانك سرمایه :
  همزمان اسفندماه سال 1384 سه شعبه بانك به ترتیب در شهرهای شهر مقدس، تهران سید جمال الدین اسدآبادی، شیراز شمالی شروع به كار نموده است.


وضعیت استخدام نیرو در بانک سرمایه  در سال 1391

در سال جدید هنوز اطلاعیه استخدام و جذب نیروی انسانی توسط این بانک  منتشر نشده است.

برای دیدن آگهی های استخدام  دیگر بانک ها اینجا کلیک کنید


برای اطلاع از جدیدترین آگهی های استخدام سال 1392 به روش های زیر عمل کنید:

1- نصب تولبار استخدام نیوز

2-عضویت ویژه در سایت استخدام نیوز | راهنمای عضویت|
در هر آزمونی آشنایی با سوالات و منابع آن آزمون بسیار مهم بوده و به موفقیت شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر شما قصد شرکت در آزمون استخدامی در ادارت،نهادها،بانک ها،سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت های مختلف را در آینده ای نزدیک دارید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.


با خرید
این مجموعه مفید و ارزشمند که حاوی 7 نمونه آزمون استخدامی که هر یک شامل بیش از 100 سوال از سوالات عمومی آزمون های استخدامی  به همراه پاسخ می باشد     می توانید علاوه بر اینکه به راحتی از عهده آزمون استخدامی که پیش رو دارید بر بیایید درصد موفقیت خود را نیز نسبت به سایر شرکت کنندگان تا حدود زیادی افزایش داده و در محل مورد نظر خود  استخدام شوید.

توصیه و تذکر مهم:

این سوالات فقط جهت آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی (به خصوص افرادی که برای اولین بار در یک آزمون استخدامی شرکت می کنند) می باشد .

نحوه دریافت کتاب « 7 آزمون استخدامی»

قیمت کالا:فقط 2500 تومان


روش پرداخت: شما می توانید به صورت آنلاین از طریق تمامی کارت های عضو شتاب  مبلغ مذکور را  از طریق فرم زیر واریز کنید و با ارسال اطلاعات واریز، این محصول را  از طریق ایمیل دریافت کنید.


 راهنمای پرداخت:

1- ابتدا کارت بانکی خود را که قابلیت خرید اینترنتی(دارای رمز دوم ) می باشد را آماده کنید.
2-بر روی عکس( خرید ) کلیک کنید
3-نام و نام خانوادگی به همراه پست الکترونیک(ایمیل) خود را در فرم وارد و بر روی "ورود به مرحله پرداخت هزینه" کلیک کنید
4-قسمت " پرداخت از طریق درگاه بانکی" را انتخاب کنید
5- یکی از درگاه های پرداخت را انتخاب کنید.(فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید حتی اگر کارت بانکی شما مربوط به یکی از گزینه های موجود  نباشد می توانید هر گزینه ای را که مایلید انتخاب کنید)
6-بر روی" اتصال به درگاه پرداخت بانک" کلیک کنید.
7-مشخصات کارت بانکی خود را وارد و بر روی پرداخت کلیک کنید.


آگهی های استخدام ویژه

گواهینامه ایزو
ceاروپا
آموزش برق صنعتی
اپتومتری
دوره های مدیریت
آموزش بهیاری
روانشناسی کودک
دوره مدیریت mba
مدیریت پروژه
دوره های آموزشی
آموزش مجازی
آموزش مجازی
مدیریت بازاریابی
صدور ایزو
دوره های حسابداری


نظرسنجی

مهمترین معیار شما برای انتخاب همسر آینده تان چیست؟


از دست ندهید


-•  رابطه زناشویی بهترین مواقع برای رابطه زناشویی با همسر

-•  دختران آوازه‌خوان تصادف دختران آوازه‌خوان و واکنش پیروزمندانه‌شان + عکس

-•  لیلا حاتمی لیلا حاتمی عکس جنجالی روبروسی در جشنواره کن با ...

-•  نامه نامه دختر جوانی که خواستگار نداشت به امام رضا(ع)

-•  دعای عهد دانلود دعای عهد با صدای زیبای استاد فرهمند

-•  شغل های زنانه شغل های زنانه عجیب ترین شغل های زنانه در ایران + عكس

ویژ ه ها


-•  خودپرداز آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت

-•  وام چگونگی ثبت نام و دریافت وام مشاغل خانگی

-•  قیمت خودرو قیمت روز خودروهای ایرانی و خارجی

-•  حوادث جدیدترین و آخرین اخبار حوادث


به من بگویید چه کنم !


-•  مشاوره به من بگویید با دخالت های خانواده شوهرم چه کنم !!!

-•  مشاوره همسر مهربانی دارم ولی به زن دیگری علاقه مند شده ام !

-•  مشاوره خوش تیپ اما بیکارم ، می خواهم با دختری شاغل ازدواج کنم ! !

استخدام نیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .
X بستن تبلیغات
​​